Контакт-центр:
вул. Німецька (Тельмана) 5
Київ, 03150
тел.: (044) 528 55 35
         (044) 528 41 11   

  ЗАСНОВАНО ЗА УЧАСТІ

   

   

  СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   ТОВ «Ексімлізинг»:

   

  Компенсація відсотків

  урядом Р.Білорусь та

  інші 

   

  ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

  Укрексімбанк першим в Україні вийшов на міжнародні ринки капіталів у 2013 році (2)

  Банк успішно розмістив п’ятирічні єврооблігації на суму 500 млн. доларів США.

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» на початку цього календарного року успішно завершило транзакцію розміщення п'ятирічних єврооблігацій на загальну суму 500 млн. доларів США з рейтингом «B3» від Moody's та «B» від Fitch. Ставка купона була зафіксована під час прайсингу на рівні 8,75% річних.

   

  Лід-менеджерами виступили банки Credit Suisse Securities (Europe) Limited та Morgan Stanley & Co. International plc.

  Книга заявок перевищила 1,1 млрд. доларів США, та понад 120 міжнародних інвесторів взяли участь у транзакції. Основну частину випуску викупили міжнародні компанії з управління активами (47%), решта учасників – це хедж-фонди (29%), роздрібні та приватні банки (20%) та інші компанії (4%).

  За географічною ознакою цінні папери банку придбали інвестори з Великобританії (31% випуску), США (офшор) (28%), Швейцарії (17%), інших країн Європи (15%), країн Азії (5%) та з інших країн світу (4%).

  Вдалий маркетинг та бездоганна репутація державного банку серед міжнародних інвесторів дозволили Укрексімбанку розмістити єврооблігації в середині власної кривої доходності. Крім того, цей випуск буде включено до індексу EMBI+, і це буде третя транзакція Укрексімбанку, що ввійшла до цього світового показника.

  Довідка:

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів, яка включає понад 850 банківських установ у різних країнах світу.

  АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування Банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 35 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.