Контакт-центр:
вул. Німецька (Тельмана) 5
Київ, 03150
тел.: (044) 528 55 35
         (044) 528 41 11   

  ЗАСНОВАНО ЗА УЧАСТІ

   

   

  СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   ТОВ «Ексімлізинг»:

   

  Компенсація відсотків

  урядом Р.Білорусь та

  інші 

   

  ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

  Укрексімбанк підтримує дітей, хворих на рак

  Благодійна програма Укрексімбанку «Разом за життя»® постійно розширюється та удосконалюється

  Напередодні Міжнародного дня дітей, хворих на рак, який щороку відзначається 15 лютого, Укрексімбанк оновив умови благодійної програми «Разом за життя»®. Заради збільшення кола учасників програми та обсягів фінансової підтримки дитячих медичних закладів банк суттєво зменшив плату за відкриття та обслуговування платіжної картки Visa «Разом за життя»®, що наразі складає 100 грн., та встановив на рівні 99 копійок розмір благодійного внеску при кожному використанні картки.

   

  Нагадаємо, що емітована Укрексімбанком Visa Classic «Разом за життя»® – це повноцінна міжнародна платіжна картка, з якою можна отримувати гроші у банкоматах та безготівково розраховуватися за товари та послуги по всьому світу. До того ж вона дозволяє долучитися до благодійної програми завдяки здійсненню грошових внесків. При кожній транзакції за карткою 99 копійок надходять на рахунок Дитячого відділення Національного інституту раку. Також клієнти можуть налаштувати регулярні автоматичні відрахування благодійних внесків з карткового рахунку на користь одного з 32 медичних закладів, що беруть участь у програмі «Разом за життя»®, проводити благодійні платежі через банкомати Укрексімбанку або системою Інтернет-банкінгу Enter EXIM®.

  Протягом 2012 року клієнтами та співробітниками банку було здійснено 182 809 благодійних транзакцій за картками Visa Classic «Разом за життя»® на суму 874 842 грн., а загалом з початку дії програми зібрано 4 626 198 грн. Крім того, у рамках програми «Разом за життя»® працівники Укрексімбанку до Міжнародного дня захисту дітей організували збір коштів для забезпечення потреб важкохворих пацієнтів дитячих медичних закладів та перерахували на рахунки цих установ частину свого заробітку. Також до дня Святого Миколая Укрексімбанк провів акцію з популяризації благодійної програми «Разом за життя»®. Протягом грудня 2012 року оформлення картки Visa Classic «Разом за життя»® в Укрексімбанку коштувало лише 1 гривню. У цей період можливістю отримати повноцінну міжнародну платіжну картку провідного банку з надійним та якісним процесингом за символічну платню скористалися понад дві тисячі осіб. Загальна кількість карток, емітованих у рамках програми, сягнула восьми тисяч.

  «Дякуємо всім, хто бере участь у програмі «Разом за життя»®, та запрошуємо наших клієнтів долучитися до надання допомоги хворим дітям, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Оксана Решетняк. – Завдяки контролю банку можна бути впевненим, що зібрані кошти використовуються за призначенням і допомагають рятувати життя дітей».

  Довідка:

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів, яка включає понад 850 банківських установ у різних країнах світу.

  АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування Банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 35 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.