Контакт-центр:
вул. Німецька (Тельмана) 5
Київ, 03150
тел.: (044) 528 55 35
         (044) 528 41 11   

  ЗАСНОВАНО ЗА УЧАСТІ

   

   

  СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   ТОВ «Ексімлізинг»:

   

  Компенсація відсотків

  урядом Р.Білорусь та

  інші 

   

  ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

  Зміни у складі Правління АТ «Укрексімбанк»

  Головою Правління Укрексімбанку призначено Віталія Білоуса

  У п'ятницю 1 лютого 2013 року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» прийняла рішення щодо ротацій у складі Правління банку. Згідно з рішенням Наглядової ради на посаду Голови Правління АТ «Укрексімбанк» призначено члена Правління – заступника Голови Правління банку Білоуса Віталія Володимировича. Члена Правління Миськіва Сергія Миколайовича призначено членом Правління – заступником Голови Правління АТ «Укрексімбанк». Також до складу Правління банку введено Щура Олександра Володимировича, що обійняв посаду члена Правління.

   

  Зміни у складі Правління АТ «Укрексімбанк» зумовлені призначенням Миколи Удовиченка, який очолював банк з квітня 2010 року, на посаду заступника Голови Національного банку України.

  Всі особи, щодо яких Наглядовою радою АТ «Укрексімбанк» були прийняті кадрові рішення, є досвідченими фахівцями банківської справи. Білоус Віталій Володимирович має дві вищі освіти та працює у банківській системі України понад 15 років, з яких 12 років – на керівних посадах у найбільших фінансових установах держави. В Укрексімбанку працює з жовтня 2011 року, коли його було призначено на посаду головного радника Голови Правління банку. У грудні того ж року Віталія Білоуса було призначено на посаду члена Правління – заступника Голови Правління АТ «Укрексімбанк».

  Миськів Сергій Миколайович має вищу освіту та досвід роботи у банківській сфері понад 9 років. В Укрексімбанку працює з 2010 року, коли його було призначено членом Правління банку.

  Щур Олександр Володимирович має дві вищі освіти. Працює у банківській системі понад 12 років, в Укрексімбанку – з 2000 року. З червня 2012 року обіймав посаду начальника Управління зовнішніх запозичень.

  Довідка:

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів, яка включає понад 850 банківських установ у різних країнах світу.

  АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування Банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 35 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.