Контакт-центр:
вул. Німецька (Тельмана) 5
Київ, 03150
тел.: (044) 528 55 35
         (044) 528 41 11   

  ЗАСНОВАНО ЗА УЧАСТІ

   

   

  СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   ТОВ «Ексімлізинг»:

   

  Компенсація відсотків

  урядом Р.Білорусь та

  інші 

   

  ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

  Укрексімбанк уклав кредитну угоду з Європейським інвестиційним банком

  Кошти у розмірі 100 млн. євро спрямовуватимуться на фінансування підприємств малого та середнього бізнесу, а також енергоефективних та екологічних проектів.

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» (АТ «Укрексімбанк») та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали кредитну угоду на суму 100 млн. євро. Угода передбачає фінансування проектів, що впроваджуються малими і середніми підприємствами, а також проектів енергоефективного та екологічного спрямування.

   

  За основними умовами спільної з ЄІБ програми субкредити будуть надаватися Укрексімбанком кінцевим позичальникам для реалізації інвестиційних проектів, загальна вартість яких не перевищуватиме 25 млн. євро, з обсягом кредиту до 12,5 млн. євро на термін до 15 років.

  Кошти позики ЄІБ спрямовуватимуться на розвиток місцевого приватного сектора, соціально-економічної інфраструктури, включаючи транспортну, енергетичну та екологічну інфраструктуру, сфери інформаційних і комунікаційних технологій, а також на пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

  Серед проектів сталої енергетики та екологічного спрямування у рамках програми можуть кредитуватися проекти відновлюваних джерел енергії (використання енергії сонця, вітру, біомаси, мала гідроенергетика), високоефективної когенерації тепла та електроенергії, транспортування енергії, модернізації систем опалювання будинків, водопостачання та каналізації.

  Підписанням угоди з Європейським інвестиційним банком Укрексімбанк розпочинає реалізацію вже третьої спільної з міжнародними партнерами програми, що поєднує фінансування проектів у пріоритетних для держави секторах сталої енергетики та малого і середнього бізнесу в Україні. Дві попередні – з Європейським банком реконструкції та розвитку та Глобальним фондом кліматичного партнерства – реалізуються з 2012 року.

  «Розширення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та початок нової програми з таким потужним партнером, як Європейський інвестиційний банк, є свідченням довіри міжнародних фінансових кіл до нашої установи з високою фінансовою стійкістю та зразковою репутацією», – відзначив Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Микола Удовиченко.

  Довідка:

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів, яка включає понад 850 банківських установ у різних країнах світу.

  АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування Банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 35 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.